079 | VESNICKÁ KRAJINA
KOZÁK Bohuslav (1903 - 1938)
- hammer price: 3 200 CZK
final price: 3 200 CZK
25.2., 13:52 12427 3 200 CZK 25.2., 19:40 12427 3 200 CZK 24.2., 16:10 17840 3 000 CZK Olej na překližce, 30 x 33,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole KOZÁK, zezadu opatřeno přípisem s určením.